دسته‌بندی نشده

آئودی

آئودی

یکی دیگر از تولید کنندگان ماشین های لوکس که متعلق به کشور آلمان است کمپانی آئودی می باشد. دفتر اصلی این شرکت معتبر در اینگولشتات آلمان قرار دارد. اگر بخواهیم به اولین شرکت تولید کننده ماشین تمام گالوانیزه در دنیا اشاره کنیم، باید بدانید که آئودی اولین کمپانی تولیدی این نوع از خودرو می باشد. از مؤلفه های شناخته شده شرکت آئودی قدرت بسیار بالای متور ماشین هایش می باشد. هم چنین این کمپانی از جدی ترین رقبا برای تولید خودروی برقی و اسپورت نیز هست. یکی از مسائل قابل توجه این ماشین قیمت بسیار بالای آن می باشد. خرید این محصولات لوکس کار بسیار دشواری است. اگر از علاقه مندان این برند خودرو سازی هستید و در انخاب آن دچار شک و دودلی هستید می توانید با اجاره خودرو آئودی برای مدت کوتاهی تصمیمی با آسودگی خیال داشته باشید. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان رنتینو تماس برقرار نمایید.

تاریخچه AUDI

در سال ۱۸۹۹ شخصی به نام آگوست هورش استارت اولیه تأسیس این کمپانی را زد. در ابتدای کار نام این کمپانی به نام خود وی یعنی هورش نام گذاری شد. اولین خودرو تولیدی توسط این شرکت در سال ۱۹۰۱ به تنها داشتن ۱۵ کارگر به خط تولیدی رفت. سرعت این ماشین تنها ۳۲ کیلومتر بر ساعت بود. با گذشت ۸ سال آگوست هورش شرکت دیگری را جایگزین شرکت قبلی نمود و نام آن را به آئودی تغییر داد. این اسم در واقع ترجمه نام خود او به زبان انگلیسی می باشد. او به تولیدات خود ادامه داد تا اینکه همزمان با وقوع جنگ جهانی اول، همانند بسیاری از رقبای خود مجبور به تولید ماشین آلات جنگی شد. سرانجام در سال ۱۹۲۰ از مدیریت این شرکت کناره گیری کرد. چندین مدل دیگر در سال های بعد که دارای ۴ و ۶ سیلندر بودند نیز تولید شدند. با گذشت زمان درصدی از سهام این شرکت به فولکس واگن واگذار شد. این کمپانی توانست برای مدت های طولانی باز ایالات متحده آمریکا را به دست آورد. همچنین توانست بر بازارهای آسیایی نیز نفوذ نماید.

لوگوی کمپانی آئودی

۴ حلقه درهم فرو رفته که لوگوی شرکت آئودی را تشکیل می دهد نماد ۴ شرکت می باشد که با‌هم ادغام شده و کمپانی آئودی را که امروزه می شناسیم را تشکیل می دهند. نام این شرکت ها عبارتند از: هورش،‌ آئودی، واندرر، دی‌کی‌دبلیو. قبل از این تمامی این ۴ شرکت از یکدیگر جدا بودند اما با ادغام این ۴ کمپانی، شاهد تشکیل یک کارخانه عظیم هستیم که در ۸ کشور مختلف با داشتن ۹ کارخانه همچنان در حال فعالیت می باشد. همچنین شعار شرکت آئودی در آلمان پیشرفت به وسیله تکنولوژی است. اما در آمریکا و معادل فارسی آن حقیقت در مهندسی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *